My Profile Photo

Tworzymy przestrzeń, która umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń, rozwijanie kompetencji technologicznych, a także rozwój własnych projektów.

Hackerspace Trójmiasto to wiedza, rozwój i przestrzeń. To społeczność ludzi, która łączy się w celu podnoszenia własnych umiejętności, rozwijania technologicznych kompetencji i budowania innowacyjnych urządzeń.


Zaczęliśmy od warsztatów, by pokazać, że możliwość budowania inteligentnych rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki.

Teraz tworzymy przestrzeń, która umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń, rozwijanie kompetencji technologicznych, a także naukę i odkrywanie tego, co całkiem nowe - od zera i pod okiem doświadczonych mentorów.

Jednak przestrzeń to nie wszystko. Wraz z nią chcemy stworzyć społeczność twórców rozwiązań przyszłości, którzy będą aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju i powstawania nowych technologii - dla własnej satysfakcji, z czystej ciekawości czy też z konkretnym planem na wykorzystanie Internetu Rzeczy w biznesie.

Chcesz spróbować czegoś nowego, ale nie masz przekonania, czy to dobry moment na zakup sprzętu? Na naszych półkach znajdziesz mikrokomputery, kabelki, diody, czujniki i o wiele więcej! Chcemy, by hackerspace Trójmiasto był otwarty i dostępny zawsze. By był prawdziwie inspirującą przestrzenią wymiany doświadczeń.

Zostaw nam swój adres email lub wpadnij na jedno z naszych spotkań!