My Profile Photo

Tworzymy przestrzeń, która umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń, rozwijanie kompetencji technologicznych, a także rozwój własnych projektów.

intel
amazon
ibm
microsoft
botland
PGS soft
horde-technology
starter

Członkostwo

Aby zostać członkiem wpierw trzeba wpłacić składkę na najem lokalu. Zbieramy środki na patronite.pl Hackerspace Trójmiasto jako organizacja nonprofit opiera się na wsparciu lokalnej społeczności. By tworzyć niesamowite urządzenia i udostępniać infrastrukturę do pracy potrzebujemy pieniędzy na koszty stałe wynajmu lokalu. Wszelki nadmiar przeznaczymy na zakup dodatkowego sprzętu. Jeśli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz u siebie, w firmie lub u znajomych sprzęt na zdanie to daj nam znać.

Po opłaceniu składki prosimy Cię byś przez jakiś czas uczęszczał na nasze spotkania byśmy Cię poznali przed wydaniem klucza i credentiali dających Ci dostęp 24 na dobę do spejsu.

Dostęp do slacka, systemu dla członków i hackerspacu

W wewnętrznej komunikacji korzystamy głównie slacka, prosimy o wysłanie maila na kontakt@hs3.pl

Darowizny - jeśli nie podoba Ci się patronite

Hackerspace Trójmiasto jako organizacja nonprofit opiera się na wsparciu lokalnej społeczności. Mamy wsparcie partnerów, ale każdy grosz się liczy. By tworzyć niesamowite urządzenia i udostępniać infrastrukturę do pracy potrzebujemy pieniędzy na koszty stałe i sprzęt. Wszelki nadmiar przeznaczymy na zakup dodatkowego sprzętu. Jeśli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz u siebie, w firmie lub u znajomych sprzęt na zdanie to daj nam znać.

Dane do przelewu

Detale jak wpłacić na konkretny cel HSu by nasz automat je zaklasyfikował w wizualizacji pod tym linkiem

Konto: PL 39 1140 2004 0000 3302 7648 8799 Kto:Fundacja CODE:ME Adres: ul.Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk

avena
kjgroup
vrec
VR
arbuz
roboty