My Profile Photo

Tworzymy przestrzeń, która umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń, rozwijanie kompetencji technologicznych, a także rozwój własnych projektów.

intel
amazon
ibm
microsoft
botland
PGS soft
horde-technology
starter

Członkostwo

Aby zostać członkiem, najpierw trzeba wpłacić składkę na najem lokalu. Jako organizacja non profit opieramy się na wsparciu lokalnej społeczności. By tworzyć niesamowite urządzenia i udostępniać infrastrukturę do pracy, potrzebujemy pieniędzy na pokrycie stałych kosztów wynajmu lokalu. Wszelki nadmiar gotówki przeznaczymy na zakup dodatkowego sprzętu. Jeśli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz u siebie, w firmie lub u znajomych sprzęt na zdanie, to daj nam znać.

Po opłaceniu składki prosimy Cię, byś przez jakiś czas uczęszczał na nasze spotkania, byśmy lepiej Cię poznali przed wydaniem klucza i credentiali dających Ci dwudziestoczterogodzinny dostęp do spejsu.

Dostęp do slacka - systemu dla członków i hackerspacu

W wewnętrznej komunikacji używamy głównie slacka, prosimy o wysłanie maila na kontakt@hs3.pl

Darowizny - jeśli nie podoba Ci się patronite

Hackerspace Trójmiasto jest organizacją non profit opierającą się na wsparciu lokalnej społeczności. Aby móc tworzyć niesamowite urządzenia i udostępniać infrastrukturę do pracy, potrzebujemy pieniędzy na stałe koszty i sprzęt. Wszelki nadmiar przeznaczamy na zakup dodatkowych narzędzi i elektroniki. Jeżeli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz w firmie, u siebie lub znajomych zbędny sprzęt, to daj nam znać.

Dane do przelewu

Informacje jak wpłacić na konkretny cel HSu, tak aby nasz automat zaklasyfikował w wizualizacji, znajdziecie pod tym linkiem

Konto: PL 39 1140 2004 0000 3302 7648 8799 Kto: Fundacja CODE:ME Adres: ul.Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk

avena
kjgroup
vrec
VR
arbuz
roboty