członkostwo

Aby zostać członkiem musisz opłacic składki w całości zużywane na utrzymaie HS. Jako organizacja non profit opieramy się na wsparciu lokalnej społeczności. Potrzebujemy pieniędzy na pokrycie stałych kosztów wynajmu lokalu. Wszelki nadmiar gotówki zostaje przeznaczony na zebranie pieniężnej trzymiesięcznej “żelaznej racji” oraz zakup sprzętu. Jeśli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz u siebie, w firmie lub u znajomych sprzęt na zdanie, to daj nam znać.

Po opłaceniu składki zapraszamy na kilka spotkań byśmy się poznali. Kiedy dostaniesz polecnie dwóch członków rady HSu i jednego członka zwykłego dostaniesz klucz do lokalu. Będziesz wtedy przez 3 msc na okresie próbnym. Po czym rada przeprowadzi głosowanie czy przyznać Ci członkostwo.

Nicki członków rady na slacku: @amadeusz, @laracroft, @marcin, @jogurt, @rrr, @patwys, @not7cd, @allgreed

Dostęp do slacka - systemu dla członków i lokalnej społeczności IT

Nasz slack używany jest przez lokalną społeczność IT i nie tylko (biotech i inne) do tworzenia kanałów na których dzielimy się wiedzą i sobie pomagamy. Prowadzimy tam też wewnętrzną komunikację członków na zamkniętych kanałach Skontaktuj się z nami, aby dostać dostęp, albo przyjdź do nas

Hackerspace Trójmiasto jest grupą utrzmującą się przede wszystkim ze składek członkowskich, a także ze wsparcia lokalnej społeczności. Aby móc tworzyć niesamowite urządzenia i udostępniać infrastrukturę do pracy, potrzebujemy pieniędzy na stałe koszty i sprzęt. Wszelki nadmiar przeznaczamy na zakup dodatkowych narzędzi i elektroniki. Jeżeli dysponujesz dodatkowym groszem lub masz w firmie, u siebie lub znajomych zbędny sprzęt, to daj nam znać.

Jeśli masz firmę lub fajnego szefa to daj nam znać a podeślemy Ci prezentację dla sponsorów. Każde wsparcie w utrzymaniu lokalu nam pomoże. Staramy się też wspierać w zamian za wsparcie w utrzymaniu lokalu.

Paypal

Dane do przelewu

Tytuł: Na cele statutowe - HS
Konto: PL 39 1140 2004 0000 3302 7648 8799
Kto: Fundacja CODE:ME
al. Wojska Polskiego 41, 80-268 Gdańsk