Członkostwo Hackerspace Trójmiasto

blog-images

Hackerspace Trójmiasto jest organizacją non-profit utrzymywaną z dobrowolnych składek członkowskich. Zrzucamy się by opłacić wynajem przestrzeni, zakupić potrzebny sprzęt i móc realizować stypendia HS3 oraz ciekawe wydarzenia.

Wspierając Hackerspace Trójmiasto pomagasz w demokratyzacji wiedzy, upowszechniania sztuki i rzemiosła. Wspierasz działania dziesiątek osób, które zmieniają swoje lokalne społeczności na lepsze. Twoje wsparcie staje się motorem tych zmian. Wspólnie działamy na rzecz naszego otoczenia.

Składkowicze zyskują dostęp do naszej fizycznej przestrzeni i obecnego tam sprzętu mogąc pracować nad swoimi lub wspólnymi projektami. Możesz zacząć wspierać Hackerspace Trójmiasto od kwoty 16PLN miesięcznie. Próg 128PLN miesięcznie i powyżej daje Tobie własny komplet kluczy i możliwość korzystania z przestrzeni o dowolnej porze dnia i nocy (ale pamiętaj: nie śpimy w Spejsie).

Dołącz do nas na Patronite!

Zasoby dostępne tylko dla składkowiczów (obsługa alarmu, dostęp do infrastruktury, kody zniżkowe, itp.) znajdują się w dziale Podziemny Krąg.